فروشگاه تنظیم کالا
کاندوم لوتوس
ارسال به سراسر ایران
کاندوم کاپوت
ارسال محرمانه
کاندوم Kapoot VIP
فروشگاه تنظیم کالا

کاندوم بزرگ کننده و تاخیری کدکس Nach Kodex Red Cactus

کاندوم بزرگ کننده

کاندوم بزرگ کننده و تاخیری کدکس Nach Kodex Red Cactus

شاید انتظار که در گذشته از کاندوم داشتیم مقداری عوض شده است و با توجه به خصوصیات جدید کاندوم ها انتظارات نیز تغییر کرده اند ، خصوصیاتی مانند تاخیری ، تنگ کننده و بزرگ کننده از خصوصیات کاندوم های جدید هستند و این کاندوم ها ، بهبود روابط جنسی و رضایت دو طرفه را به همراه دارند یکی از بهترین انواع آنها کاندوم بزرگ کننده می باشد که با داشتن مواد ویژه موثر باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی و افزایش حجم در این ناحیه می شود.

 

توضیحات کاندوم بزرگ کننده :

محصولی که هم اینک مشاهده می فرمایید کاندوم بزرگ کننده شرکت کدکس می باشد که با داشتن لوبریکانت La , Ni باعث افزایش جریان خون در آلت جنسی آقایان شده که نتیجه آن حجیم شدن آلت می باشد ، همچنین با داشتن مقادیری ژل انار باعث تنگ شدن واژن شده و رابطه را گرمتر می کند و با داشتن ماده تاخیری بنزوکائین باعث ایجاد تاخیر در انزال آقایان می شود.

 

این محصول شگفت انگیز یکی از پرفروش ترین و پر طرفدار ترین محصولات فروشگاه تنظیم کالا می باشد و افراد بسیار زیادی در سراسر ایران از این محصول ویژه استفاده می کنند. شما نیز با استفاده از این کاندوم رابطه جنسی خود را گرمتر و هیجان انگیز تر کنید.

 

کاندوم بزرگ کننده

 

کاندوم بزرگ کننده و تاخیری کدکس Nach Kodex Red Cactus

 

شماره مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی :664/160238

 

این کاندوم 3 ویژگی منحصر به فرد را در خود جای داده است و انتخاب بسیار خوبی برای آنهایست که به دنبال رابطه ای گرم تر احساسی تر و طولانی تر هستند.

محصولات شرکت کدکس از جنس لاتکس بوده و با کیفیت بسیار خوبی تولید و عرضه می شوند.

با انواع کاندوم کدکس با کیفیت فوق العاده در خدمت شما هستم ، عرضه محصولات اورجینال شرکت کدکس در ایران

 

شما می توانید این کاندوم را به صورت اینترنتی از فروشگاه تنظیم کالا سفارش داده و هزینه آن را در هنگام دریافت درب منزل و یا محل کار خود پرداخت نمایید.

تمامی محصولات این سایت به صورت محرمانه و بدون درج نام کالا بر روی فاکتور ارسال می شوند.

این محصول نیز به صورت محرمانه و با نام مجموعه آموزشی کد 2205 به حضورتان ارسال می گردد.

 

محصولات مرتبط