فروشگاه تنظیم کالا
کاندوم لوتوس
ارسال به سراسر ایران
کاندوم کاپوت
ارسال محرمانه
کاندوم Kapoot VIP
فروشگاه تنظیم کالا

کاندوم بزرگ کننده Kapoot Largo

کاندوم بزرگ کننده

کاندوم بزرگ کننده Kapoot Largo

داشتن آلت کوچک یکی از معضلات برخی از مردان می باشد که شاید سالها با این موضوع درگیر باشند و راه های زیادی را برای حل این مشکل امتحان کرده اند و یا برخی از افراد که آلت طبیعی دارند ولی تمایل دارند آلت آنها از حالت طبیعی بزرگتر شود.

محصولی که هم اینک مشاهده می کنید کاندوم بزرگ کننده شرکت کاپوت می باشد که با داشتن ماده Butea superba باعث افزایش حجم سلول ها شده و سلول های ناحیه تناسلی را تحریک می کند و نتیجه این عمل رشد آلت تناسلی در حین رابطه جنسی می باشد که در نهایت لذت جنسی را برای هر دو طرف افزایش داده و باعث رضایت جنسی زوج می شود.

همچنین این کاندوم حاوی ماده Arginine است که باعث افزایش جریان خون در آلت تناسلی شده و باثت نعوظ کامل و پایداری این حالت می شود.

 

کاندوم بزرگ کننده Kapoot Largo

کاندوم بزرگ کننده Kapoot Largo

 

درصورت استفاده یک دوره کامل از این کاندوم تاثیرات آن از حالت موقت به حالت دائم تغییر پیدا می کند و سایز آلت به صورت دائمی تغییر خواهد کرد.

دوره استفاده از این کاندوم به صورت 3 بار در هفته به مدت 3 ماه به همراه تغذیه خوب و حاوی پروتئین و ورزش مناسب است که بهترین نتیجه را حاصل می کند.

 

تاثیرات این مدل کاندوم :

افزایش طول آلت تناسلی

افزایش قطر آلت تناسلی

نعوظ کامل

ابعاد کاندوم :

طول : 170 میلیمتر

قطر : 52 میلیمتر

 

در مورد شرکت کاپوت بیشتر بدانید :

شرکت کاندوم سازی Kapoot یکی از 5 برند برتر توزیع کننده کاندوم در ایران می باشد که بیش از 30 مدل کاندوم تولید می کند و بیشترین تنوع در مدل ، سایز ، رنگ ، رایحه و سایر خصوصیات را داشته و تنوع فراوانی دارد.

برند کاپوت در سال 2015 به هشتادمین سالگرد خود رسید و جالب است بدانید در ایران خیلی از افراد کاندوم را با اسم کاپوت می شناسند ، شما می توانید با کلیک بر روی انواع کاندوم کاپوت سایر محصولات این شرکت را نیز بررسی بفرمایید.

با خرید اینترنتی کاندوم می توانید به آسانی و با دریافت اطلاعات کامل در مورد محصول آن را خریداری کرده و آن را به صورت محرمانه درب منزل و یا محل کار خود تحویل بگیرید.

 

این محصول به صورت محرمانه و با نام مجموعه آموزشی کد 2024 برای شما ارسال می گردد

و همچنین بر روی بسته نامی از فروشگاه اینترنتی تنظیم کالا درج نمی گردد.

 

محصولات مرتبط

کاندوم محرک

کاندوم محرک آتشین Kapoot Orgasm Fire

جزییات و خرید
کاندوم بسیار نازک

کاندوم بسیار نازک کاپوت Kapoot MicroThin Condom

جزییات و خرید
کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری مشکی Kapoot Black Delay

جزییات و خرید
کاندوم نازک مشکی Kapoot Black

کاندوم نازک مشکی Kapoot Black

جزییات و خرید
کاندوم خاردار

کاندوم خاردار احساس سه بعدی Kapoot 3DSence Condom

جزییات و خرید