فروشگاه تنظیم کالا
کاندوم لوتوس
ارسال به سراسر ایران
کاندوم کاپوت
ارسال محرمانه
کاندوم Kapoot VIP
فروشگاه تنظیم کالا

کاندوم بسیار نازک Kapoot Senses 58%

کاندوم تاخیری Kapoot Senses 58%

کاندوم بسیار نازک Kapoot Senses 58%

همانطور که میدانید کاندوم یک وسیله ایمن برای برقراری رابطه جنسی بوده و فرد می تواند رابطه ای کاملا محافظت شده در برابر انتقال بیماری های مقاربتی و بارداری ناخواسته را به وسیله کاندوم داشته باشد ، ولی بعضی از افراد که به صورت طبیعی عصب های ضعیف تری در ناحیه جنسی خود دارند تمایلی به استفاده از کاندوم نداشته و بیان می کنند که کاندوم احساس رضایت را از آنها می گیرد و به نقطه اوج رابطه جنسی نمی رسند ، برای رفع این مشکل این افراد باید از کاندوم بسیار نازک استفاده کنند تا علاوه بر خاصیت محافظتی خود بتواند تمام تحریکات جنسی را به فرد انتقال داده و او را به اوج لذت جنسی برساند.

 

کاندوم بسیار نازک Kapoot Senses 58% محصولی از شرکت کاپوت می باشد که با داشتن بدنه ای بسیار نازک و مقاوم علاوه بر وظیفه محافظتی خود ، باعث ارتباط کاملا نزدیک و تحریک پذیر می شود به گونه ای که فرد کاندوم را بر روی آلت خود احساس نمی کند و به راحتی می تواند به اوج لذت جنسی برسد.

 

کاندوم نازک ابزاری بسیار مناسب و در دسترس است که می تواند رابطه ای ایمن و گرمی را برای زوج به همراه داشته باشد.

 

کاندوم بسیار نازک Kapoot Senses 58%

کاندوم بسیار نازک Kapoot Senses 58%

 

کاندوم بسیار نازک Kapoot Senses 58% :

حاوی مواد روان کننده

بدنه ای نازک و انعطاف پذیر و فوق العاده با دوام

رایحه مطبوع برای افزایش فوق العاده میل جنسی

 

 

جهت خرید این محصول می توانید از طریق کلید خرید پستی که در انتهای متن قرار گرفته است اقدام به خرید کرده و با وارد کردن مشخصات و آدرس کامل پستی سفارش خود را ثبت نمایید.

توجه داشته باشید که کلیه محصولات این فروشگاه به صورت محرمانه و بدون درج نام کالا و نام فروشگاه بر روی بسته ارسال می شوند.

این محصول با نام مجموعه آموزشی کد 2103 برای شما ارسال می گردد.

محصولات مرتبط

کاندوم بسیار نازک Kapoot UltraThin

جزییات و خرید